Listopad 21, 2016

Jak to działa

Funkcje serwisu kuchnia po sąsiedzku ?

 

Rejestracja

Pierwszy krok który musisz uczynić, żeby dołączyć do nas to rejestracja. Wypełnij skrupulatnie pola w formularzu, zaznacz akceptację regulaminu i potwierdź zgłoszenie które wyślemy w mailu. Jeśli przejdziesz przez te wszystkie kroki, możesz zalogować się na Swoje nowo utworzone konto.

Logowanie

Tutaj już nie męczymy Cię wypełnianiem dużej ilości pól, wystarczą tylko dwa! Podaj swój nick lub adres email oraz hasło jakie podałeś przy rejestracji. Wciśnij magiczny przycisk – Zaloguj i witaj w niezwykłym świecie KUCHNI PO SĄSIEDZKU.

Zapraszanie

Ta funkcja naszego serwisu umożliwia zapraszanie innych ludzi na wspólne posiłki. Jeśli masz pomysł na posiłek zostań gospodarzem. Stwórz wydarzenie – dodaj lokalizację oraz liczbę gości. Jesli chcesz przygotować posiłek wspólnie z innymi zaznacz opcję „przygotuj razem” . Wybierz produkty których potrzebujesz do przygotowania uczty. Oczekuj na gości.

Dołączanie do uczty

Wyszukaj istniejące wydarzenia w lokalizacji która Ci odpowiada. To doskonała opcja dla Tych którzy często podróżują! Znajdź ucztę która Cię interesuje i dołącz do wydarzenia. Jeśli lubisz gotować i chciałbyś przygotować wspólny posiłek z gospodarzem zaznacz opcję „przygotuj razem„. Jeśli nie, nic nie szkodzi – na pewno jest ktoś chętnie zaprosi Cię na ucztę. Dołącz do niej.

Poznawanie nowych ludzi

Jednym z głównych celów naszego serwisu jest pomoc w poznawanie nowych ludzi przez gotowanie. To właśnie dlatego powstaje kuchnia po sąsiedzku. Dzięki naszej stronie możesz nawiązać nowe znajomości zarówno w swojej miejscowości jak i w innych miastach a nawet krajach. Siedzisz głodny/na w domu ? Daj spokój! Sprawdź uczty w Twojej lokalizacji i dołącz do nich!

 

 

Dziel się pomysłami

Dodatkowo do Twojej dyspozycji będzie tablica na której możesz pochwalić się swoimi pomysłami na wspaniałe dania.